Competition: P8 - Prova Eurofin Hospitality | 2010-06-06 | 14:00 |
Article: 238.2.1 Table A against the clock | Speed: 350 m/min Height: 1,40 m Total Prize: 6.000,00 € |
Classification | Name | Country | Horse | PTS1 | PTS2 | Time | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1º | Laura Renwick | GBR | Oz de Breve | 0 | |||
2º | Nadja Steiner | SUI | Flower VI | 0 | |||
3º | Ricardo Gil Santos | POR | Venus C | 0 | |||
4º | Daniel Neilson | GBR | High Tone Z | 0 | |||
5º | Sebastian Numminen | FIN | Lobster 43 | 0 | |||
6º | Ludo Philippaerts | BEL | Vadetta vh Mettenhof | 0 | |||
7º | Diana Marsa Lafarge | ESP | Oural Villelongue | 0 | |||
8º | Henk van de Pol | NED | Eeckenrhoode's Uno Momento | 0 | |||
9º | Charles Luyckx | RSA | Olibero | 0 | |||
10º | Ben Talbot | GBR | Bahrain Silver | 0 | |||
11º | Henk van de Pol | NED | Jucca | 0 | |||
12º | Trevor Breen | IRL | Camblin | 0 | |||
13º | Alfonso Arango | ESP | Sothebys PC de Ganex | 0 | |||
14º | Lotta Strombeck | SWE | Meddalist | 0 | |||
15º | Francisco Fleming | POR | Logo de Jean Bel | 0 | |||
16º | Primitivo Nieves Zorrilla | ESP | Vicking van den Dael | 0 | |||
17º | William Funnell | GBR | Billy Grand | 0 | |||
18º | Tim Stockdale | GBR | Victoria | 0 | |||
19º | Stephanie Finetto | SWE | Merlin's Magic | 0 | |||
20º | Antonio Vozone | POR | Valdemar | 0 | |||
21º | Antonis Petris | GRE | Cover Page | 0 | |||
22º | Sebastiao Ferreira Pinto | POR | Le Scion | 0 | |||
Antonio Frutuoso de Melo | POR | Coltaire Z | 0 | ||||
Annelies Vorsselmans | BEL | Courtello Z vant Waaihof | 0 | ||||
Hugo Carvalho | POR | D Marinero | 0 | ||||
Alfredo Hernandez Ortega | ESA | Takashi van Berkenbroeck | 0 | ||||
Nina Fagerström | FIN | Binky vt Plutoniahof | 0 | ||||
Alexandre Mascarenhas de Lemos | POR | Chakin | 1 | ||||
Luis Filipe Fernandes | POR | Quilary de la Bastide | 1 | ||||
Luis Sabino Gonçalves | POR | Chai D | 1 | ||||
Pedro Veniss | BRA | Un Blanc de Blancs | 2 | ||||
Gregory Wathelet | BEL | Cobra 0014 | 4 | ||||
Gregory Wathelet | BEL | Willem van het Janshof | 4 | ||||
Natalia Golding | ESP | Tini Candy | 4 | ||||
Filipe Malta da Costa | POR | Joyau du Manoir | 4 | ||||
Jaime Guerra | MEX | Hermes 120 | 4 | ||||
Jerome Guery | BEL | Casland | 4 | ||||
Sophie Fawcett | GBR | Tuigje | 4 | ||||
Rigmor Arvidsson Maggi | SWE | Gentano 6 | 4 | ||||
Joelle Cairaschi Dagut | FRA | Vincent | 4 | ||||
Joao Chuva | POR | Minus des Rocs | 4 | ||||
Phillip Spivey | GBR | Olymp | 4 | ||||
Joelle Cairaschi Dagut | FRA | La Gioconda | 4 | ||||
Carolina Aresu G Obregon | ESP | King de B'Neville | 4 | ||||
Jaime Guerra | MEX | Utopias | 4 | ||||
Tim Stockdale | GBR | Fresh Direct K2 | 4 | ||||
William Funnell | GBR | Billy Buttercup | 4 | ||||
Jerome Guery | BEL | Uitblinker | 4 | ||||
Pedro Veniss | BRA | Unique | 4 | ||||
Rui Gonçalo | POR | Goldfee | 4 | ||||
Daniel Neilson | GBR | Varo M | 4 | ||||
Diana Marsa Lafarge | ESP | Suncarrier Felix de V | 4 | ||||
Myrto Iliades | GRE | Lazzarone 4 | 4 | ||||
Alexandra Carter | RSA | Udancer Hero | 4 | ||||
Francisco Fleming | POR | Ouragan du Mesnil | 4 | ||||
Alexandre MS Masc de Lemos | POR | Pantaro | 4 | ||||
Nina Fagerström | FIN | Airport | 5 | ||||
Hans Frischeis | AUT | Timpex Cabale | 6 | ||||
Francisco Asis Arango | ESP | Natal de St Martin | 8 | ||||
François Mathy Jr | BEL | Clay Ouray | 8 | ||||
Luis Sabino Gonçalves | POR | Una Traviatta | 8 | ||||
Laura Renwick | GBR | Parvati de Breve | 8 | ||||
Joao Francisco Costa | POR | Roxane | 8 | ||||
Aniek Poels | NED | Qulander Z | 8 | ||||
Myrto Iliades | GRE | Amicello | 8 | ||||
Joao Simoes Duarte | POR | Thorsaire vd Rechri | 8 | ||||
Duarte Alegrete | POR | Coral Yar | 8 | ||||
David Quigley | IRL | Valetto JX | 8 | ||||
Felipa Xara Brasil | POR | Malice de B'Neville | 10 | ||||
Charles Luyckx | RSA | Lightning 67 | 10 | ||||
Sonsoles Lasaosa | ESP | Kiowa des Isles | 10 | ||||
Rodrigo Lerena | ARG | Neige du Fresne | 12 | ||||
Sebastian Numminen | FIN | Urano | 12 | ||||
Alexandra Carter | RSA | Riff Raff | 12 | ||||
Daniele Augusto da Rios | ITA | JL's Komparse | 12 | ||||
Ricardo Gil Santos | POR | Grupo Prom Ultimate | 12 | ||||
Carolina Aresu G Obregon | ESP | Agrando Z | 13 | ||||
Tiago Jardim Fernandes Quintas | POR | Atlas van het Lindehof | 14 | ||||
Tamarin Christie | GBR | Rhandy | 18 | ||||
Tiago Jardim Fernandes Quintas | POR | Laureat de la Loge | 22 | ||||
Francesca Capponi | ITA | Piloot van Bareelhof Z | 26 | ||||
Maria Dolores Zambrano | ESP | Koi d'Herbourg | |||||
Ivan Serrano | ESP | Kairos de Crochet | |||||
Natalia Golding | ESP | Murat de Reve | |||||
Francisco Malta da Costa | POR | Nichebourg | |||||
Antonio Frutuoso de Melo | POR | Vichy | |||||
Ana Elias da Costa | POR | Showtime |