Competition: P7 - Prova Médis | 2010-06-06 | 10:00 |
Article: 239 and 26 Speed and Handiness | Speed: Height: 1,30 m Total Prize: 4.000,00 € |
Classification | Name | Country | Horse | PTS1 | PTS2 | Time | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1º | Luis Sabino Gonçalves | POR | In Chala d'en Haut | ||||
2º | Laura Renwick | GBR | Vernon G | ||||
3º | Sebastiao Ferreira Pinto | POR | Joking de Riverland | ||||
4º | Alfonso Arango | ESP | Sambalita | ||||
5º | Tamarin Christie | GBR | United | ||||
6º | Trevor Breen | IRL | Bonjour Vieux Pont VDM | ||||
7º | Pedro Veniss | BRA | Lipton | ||||
8º | Annelies Vorsselmans | BEL | Warlod | ||||
9º | Gonçalo Bourbon | POR | Iman du Tallus | ||||
10º | Duarte Alegrete | POR | Bebetto Aragon | ||||
11º | Francisco Moura | POR | Valentino I | ||||
12º | Sophie Fawcett | GBR | Unicento | ||||
13º | Charles Luyckx | RSA | Pepito d'Airsain | ||||
14º | Primitivo Nieves Zorrilla | ESP | Grand Manier | ||||
15º | Francisco Fleming | POR | Calgary | ||||
16º | Charles Luyckx | RSA | Cicero II | ||||
17º | Ivan Serrano | ESP | Viono de Sofelguera | ||||
18º | Miguel Maria Bravo | POR | Crispien | ||||
19º | Lena Timm | GER | Caretina | ||||
20º | Rui Gonçalo | POR | Uriel de Baguim | ||||
François Mathy Jr | BEL | Ultimate | |||||
Diana Marsa Lafarge | ESP | Crusella | |||||
Diana Mello | POR | Charmeur B3 | |||||
Andrea Herholdt | ITA | Victor | |||||
Antonio Vozone | POR | Poker du Tyl | |||||
Joao Afra Charola | POR | Vasco | |||||
Antonio Frutuoso de Melo | POR | W Rubertha 59 | |||||
Alexandra Mellhage | SWE | Corelli 17 | |||||
Reiko Takeda | JPN | Oscar 72 | |||||
Nadja Steiner | SUI | Oh de Chignan | |||||
Alfredo Hernandez Ortega | ESA | Grupo Prom Alvaro van Pachern | |||||
Duarte Alegrete | POR | Alme Yar | |||||
Rodrigo Lerena | ARG | Robert I | |||||
Francisco Moura | POR | Why Clara | |||||
Alfredo Hernandez Ortega | ESA | Chicago 83 | |||||
Rodrigo Lerena | ARG | Olina des Isles | |||||
Ines Castellanos | ESP | Porquoi Pas de la Bastide | |||||
Joao Castro Lima | POR | Taloubet BW | |||||
Myrto Iliades | GRE | Voila HE | |||||
Robert Bevis | GBR | Upperten II | |||||
Phillip Spivey | GBR | Graffiti | |||||
Yuko Itakura | JPN | Play Again Dorchival | |||||
Miguel Maria Bravo | POR | Cyrano 145 | |||||
Alexandra Mellhage | SWE | Calvara Z | |||||
Yuko Itakura | JPN | Perle | |||||
Julien Gonin | FRA | Cassiana | |||||
Ana Mello | POR | Cockpit II | |||||
François Mathy Jr | BEL | Opus PSG | |||||
Francisca Vaz Guedes | POR | Ass | |||||
Sonsoles Lasaosa | ESP | Banana | |||||
Bernardo Manuel Moniz da Maia | POR | Sao Paulo | |||||
Ines Horta Osorio | POR | Chamalow | |||||
Joao Azevedo e Silva | POR | Psyche du Murier | |||||
Teresa Bourbon | POR | Limaroun | |||||
Leonor Rotllant Daurella | ESP | Phoenix Lagetto | |||||
Fernando Guinato Neto | BRA | Orlane de Panloup | |||||
Eduardo Netto de Almeida | POR | Actress | |||||
Antonis Petris | GRE | Liquido 0028 | |||||
Carlos Buj Gil | ESP | Kloe de Pierreville | |||||
Jaime Guerra | MEX | Vodka Redbull | |||||
Sofia Campins | ESP | Firano | |||||
Bjorn Biedermann | GER | Coljano | |||||
Filipe Malta da Costa | POR | Olyne des Quinze | |||||
Francesca Capponi | ITA | Velusinka | |||||
Joao Chuva | POR | Clever Boy vd Ruitershoeve | |||||
Sofia Campins | ESP | Umarilla | |||||
Lua Queiroz Pereira | POR | Must de Montsec | |||||
Ana Elias da Costa | POR | Bavo Z | |||||
Joao Tomas Ramires | POR | Vic | |||||
Nicola Violante | ITA | Lutin du Manoir | |||||
Primitivo Nieves Zorrilla | ESP | Quinto VII | |||||
Joao Chuva | POR | Cool Runnings | |||||
Felipe Guinato | BRA | Kassandra R | |||||
Mariana Contreras Oliveira | POR | Clemency vd Eglantierheuvel | |||||
Felipe Guinato | BRA | Up to Mischief | |||||
Alexandra Munoz | ESP | Major de Piquet | |||||
Matilde Almiro | POR | Nyls des Proyes | |||||
Daniel Neilson | GBR | Milena 8 | |||||
Lua Queiroz Pereira | POR | Horizon du Valon |