Competition: P2 - Prova Navigator | 2010-06-04 | 14:00 |
Article: 274.5.3 Two Phases - Table A | Speed: 350 m/min Height: 1,40 m Total Prize: 6.000,00 € |
Classification | Name | Country | Horse | PTS1 | PTS2 | Time | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1º | Laura Renwick | GBR | Oz de Breve | 0 | 0 | 25.22 | |
2º | Gregory Wathelet | BEL | Cobra 0014 | 0 | 0 | 26.06 | |
3º | Daniele Augusto da Rios | ITA | Urselien | 0 | 0 | 26.31 | |
4º | Jerome Guery | BEL | Casland | 0 | 0 | 26.37 | |
4º | Ludo Philippaerts | BEL | Vadetta vh Mettenhof | 0 | 0 | 26.37 | |
6º | David Quigley | IRL | Ulot | 0 | 0 | 26.52 | |
7º | Sophie Fawcett | GBR | Orion II | 0 | 0 | 26.75 | |
8º | Daniel Neilson | GBR | High Tone Z | 0 | 0 | 26.78 | |
9º | Jaime Guerra | MEX | Vodka Redbull | 0 | 0 | 27.45 | |
9º | Antonis Petris | GRE | Cover Page | 0 | 0 | 27.45 | |
11º | Rigmor Arvidsson Maggi | SWE | Alisia | 0 | 0 | 27.58 | |
12º | Joelle Cairaschi Dagut | FRA | La Gioconda | 0 | 0 | 27.70 | |
13º | Henk van de Pol | NED | Eeckenrhoode's Uno Momento | 0 | 0 | 27.97 | |
14º | Jaime Guerra | MEX | Utopias | 0 | 0 | 28.30 | |
15º | Francisco Asis Arango | ESP | Kiowa des Isles | 0 | 0 | 28.89 | |
16º | Nina Fagerström | FIN | Mouse | 0 | 0 | 29.19 | |
17º | Alexandra Carter | RSA | Cyrina Z | 0 | 0 | 29.64 | |
18º | Sebastian Numminen | FIN | Lobster 43 | 0 | 0 | 29.89 | |
19º | François Mathy Jr | BEL | Opus PSG | 0 | 0 | 30.94 | |
20º | Natalia Golding | ESP | How Many Nouvolieu | 0 | 0 | 31.41 | |
21º | Miguel Maria Bravo | POR | Le Roi 10 | 0 | 0 | 33.89 | |
William Funnell | GBR | Billy Grand | 0 | 0 | 35.17 | ||
Diana Marsa Lafarge | ESP | Suncarrier Felix de V | 0 | 0 | 36.12 | ||
Sebastiao Ferreira Pinto | POR | Le Scion | 0 | 0 | 39.04 | ||
Natalia Golding | ESP | Tini Candy | 0 | 4 | 24.61 | ||
Filipe Malta da Costa | POR | Joyau du Manoir | 0 | 4 | 25.79 | ||
Jerome Guery | BEL | Uitblinker | 0 | 4 | 25.82 | ||
Julien Gonin | FRA | Sandro | 0 | 4 | 26.95 | ||
Charles Luyckx | RSA | Olibero | 0 | 4 | 31.73 | ||
Ivan Camargo | BRA | Boomerang vh Kluizebos | 0 | 4 | 32.60 | ||
Stephanie Finetto | SWE | Merlin's Magic | 0 | 4 | 33.10 | ||
Myrto Iliades | GRE | Amicello | 0 | 4 | 35.06 | ||
Tim Stockdale | GBR | Victoria | 0 | 4 | 35.87 | ||
Ivan Serrano | ESP | Viono de Sofelguera | 0 | 8 | 26.09 | ||
Nina Fagerström | FIN | Binky vt Plutoniahof | 0 | 8 | 27.17 | ||
Carolina Aresu G Obregon | ESP | Agrando Z | 0 | 8 | 37.06 | ||
Luis Sabino Gonçalves | POR | In Chala d'en Haut | 4 | ||||
Ana Elias da Costa | POR | Showtime | 4 | ||||
Laura Renwick | GBR | Vernon G | 4 | ||||
Filipe Avillez | POR | Taunus | 4 | ||||
Rodrigo Lerena | ARG | Neige du Fresne | 4 | ||||
Alfredo Hernandez Ortega | ESA | Takashi van Berkenbroeck | 4 | ||||
Robert Bevis | GBR | Upperten II | 4 | ||||
Hugo Carvalho | POR | D Marinero | 4 | ||||
Joao Chuva | POR | Minus des Rocs | 4 | ||||
Antonio Vozone | POR | Valdemar | 4 | ||||
Carolina Aresu G Obregon | ESP | Jasmina des Pins | 4 | ||||
Eiken Sato | JPN | BV Project Cartoon Z | 4 | ||||
Primitivo Nieves Zorrilla | ESP | Vicking van den Dael | 4 | ||||
Tim Stockdale | GBR | Fresh Direct K2 | 4 | ||||
Francisco Asis Arango | ESP | Doris Day | 4 | ||||
Alexandra Carter | RSA | Riff Raff | 4 | ||||
Duarte Alegrete | POR | Alme Yar | 4 | ||||
Rodrigo Lerena | ARG | Olina des Isles | 4 | ||||
Francisco Malta da Costa | POR | Nichebourg | 4 | ||||
Sebastian Numminen | FIN | Urano | 4 | ||||
Pedro Veniss | BRA | Un Blanc de Blancs | 4 | ||||
Joao Azevedo e Silva | POR | Psyche du Murier | 4 | ||||
Daniel Neilson | GBR | Attack II | 4 | ||||
Joelle Cairaschi Dagut | FRA | Vincent | 4 | ||||
Francisco Fleming | POR | Logo de Jean Bel | 4 | ||||
Francisco Rocha | POR | Martinhal Nanuk II du Ry | 4 | ||||
Pedro Veniss | BRA | Amaryllis | 5 | ||||
Myrto Iliades | GRE | Lazzarone 4 | 7 | ||||
Tom Davin | IRL | Querido | 8 | ||||
François Mathy Jr | BEL | Clay Ouray | 8 | ||||
William Funnell | GBR | Billy Buttercup | 8 | ||||
Alfonso Arango | ESP | Abraxas | 8 | ||||
Nadja Steiner | SUI | Flower VI | 8 | ||||
Phillip Spivey | GBR | Olymp | 8 | ||||
Luis Sabino Gonçalves | POR | Una Traviatta | 8 | ||||
Francisco Fleming | POR | Ouragan du Mesnil | 8 | ||||
Trevor Breen | IRL | Camblin | 9 | ||||
Nicola Violante | ITA | Lutin du Manoir | 12 | ||||
Francisco Moura | POR | Why Clara | 12 | ||||
Aniek Poels | NED | Qulander Z | 13 | ||||
Andrea Herholdt | ITA | Victor | 14 | ||||
Maria Dolores Zambrano | ESP | Koi d'Herbourg | 16 | ||||
Antonio Frutuoso de Melo | POR | Vichy | 18 | ||||
Francesca Capponi | ITA | Velusinka | E | ||||
Joao Castro Lima | POR | Taloubet BW | E | ||||
Ricardo Gil Santos | POR | Grupo Prom Ultimate | E | ||||
Alfredo Hernandez Ortega | ESA | Grupo Prom Alvaro van Pachern | E |